6 проектів на «Бюджет участі-2020» подано цього року

Дата: 18.10.2019 08:45

Фото без опису6 проектів подано цього року на «Бюджет участі - 2020». 3 проекти стосуються сфери благоустрою громади, 1 - освіти, 1 – культури та 1 - житлово-комунального господарства.

На їх реалізацію передбачено 550 тис.грн. з міського бюджету.

Конкурс має 5 етапів: подання проектів з 1 по 30 вересня, їхня перевірка з 1 по 25 жовтня, голосування з 5 по 25 листопада, визначення переможців  та реалізація проектів з 1 січня до 31 грудня 2020 року.

Сьогодні проекти проходять перевірку виконавчими органами міської ради, також ведеться  підготовка до відкритого засідання робочої групи з питань впровадження  Бюджету участі, яке  відбудеться 21 жовтня. В ході роботи Комісії буде  здійснюватися аналіз поданих проектів, зокрема  щодо дотримання вимог та принципів, визначених у Положенні про бюджетування за участі громадськості.

Конкурс відбувається 2-гий рік поспіль. Минулоріч виграли 4 проекти. Впродовж цього року повністю реалізовано вже 2 з них.