Перший Форум Громадських рад Хмельниччини

Дата: 27.09.2019 09:04

Фото без опису26 вересня 2019 року у Хмельницькому відбувся І-й Форум громадських рад Хмельниччини «Громада. Влада. Діалог». У заході прийняли участь керівники області та міста, народні депутати України Сергій Лабазюк, Микола Стефанчук, Володимир Ватрас, Олексій Жмеренецький, голови ОТГ, голови районних державних адміністрацій, голови районних рад, голови громадських рад при виконавчих комітетах міських рад.

До участі у форумі також долучилися представники Волочиської міської ОТГ Оксана Пендрак – секретар ради, Ольга Данчак – голова ГО «Жіноча рада», Денис Оліх – голова «Молодіжної ради», які взяли участь у дискусію на тему «Про ідею створення та перші кроки молодіжної громадської ради при Волочиській міській ОТГ».