До уваги суб’єктів господарювання!

Дата: 24.09.2019 16:47

Фото без описуНа офіційному сайті міської ради (об’єднаної територіальної громади) працює веб-сервіс «Інвестиційний портал» - електронний майданчик для комунікації влади, бізнесу, громади з питань реалізації інвестиційних проектів.

Тут передбачена можливість інформування потенційних партнерів про перспективні інвестиційні можливості, проекти, пропозиції, які пропонуються для реалізації на території громади.

Висвітлюватимуться переліки незадіяних виробничих приміщень та вільних земельних ділянок для реалізації інвестиційних проектів.

Для користувачів порталу передбачена можливість розміщення свого інвестиційного проекту.

Є можливість інвесторам інформувати про свої діючі програми, умови  та можливості інвестування.

Ця платформа забезпечуватиме зворотній зв'язок у спільній роботі щодо сталого розвитку громади.