Оголошується конкурс проектів Громадського бюджету!

Дата: 27.08.2019 13:57

Волочиська міська об'єднана територіальна громада оголошує конкурс на реалізацію ініціатив жителів громади, які мають бажання долучитися до вирішення проблем громади.

З 1 вересня 2019 року протягом 30 календарних днів ми чекаємо від Вас проектні заявки, щодо соціально-культурного розвитку нашої громади. Заявки подаються відповідно до форми БЛАНКА-ЗАЯВКИ (роздрукувати її можна із сайту міської ради (розділ Бюджет участі) або отримати паперовий варіант у пунктах супроводу "Бюджету участі").

Більше інформації дивіться у розділі "Бюджет участі".