Тренування, збори, змагання.

Дата: 13.08.2019 17:01

Це життя спортсменів, це вже звичка, без цього ніяк. 29.07.2019 року кращі волочиські веслувальники, прийняли участь у навчально-тренувальних зборах збірної команди Хмельницької області.

Підготовка направлена до командного чемпіонату України у м. Полтава, який відбудеться 14.08. - 18.08.2019 року.

Від себе та від спортсменів висловлюю вдячність ВОЛОЧИСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ, яка постійно підтримує і розвиває спорт у ГРОМАДІ.

А також Благодійному фонду "Ми поруч", який допомагає реалізувати мрії юних спортсменів.

Ми Вас не підведемо!!!

З повагою, Руслан Шевцов – тренер Волочиської ДЮСШ.