Визначено юних стипендіатів міського голови

Дата: 25.07.2019 08:09

Фото без описуМинулий навчальний рік був ознаменований значними здобутками дітей  Волочищини: успіхами в навчанні, науковій діяльності, мистецьких конкурсах та фестивалях, спортивних змаганнях. 24 липня відбулося засідання комісії з питань присудження стипендій міського голови для обдарованих дітей Волочиської об'єднаної територіальної  громади. Вже стало традицією збоку керівництва міської ради та відповідних підрозділів звертати увагу на досягнення найбільш талановитих школярів, вихованців мистецьких та спортивних закладів, стимулювати розвиток обдарованих учнів та їх подальше зростання. Комісією на чолі з міським головою К.Черниченком було детально розглянуто подані пропозиції у чотирьох номінаціях, їх відповідність затвердженому Положенню, що регламентує дане питання. Прийнято рішення підвищити суму стипендій, яку кожен переможець та призер буде отримувати щомісячно протягом наступного навчального року – із вересня 2019 по травень 2020 року. Зокрема, за I місце у номінаціях передбачено виплату 700 гривень, за II місце – 500, за III місце – 350. Якщо ж місце поділено між кількома претендентами, то кожен із них отримає вказану суму в повному обсязі.

У номінації «Гуманітарні науки» кращими, на думку комісії, стали: I місце - Софія Веретюк (Волочиська ЗОШ №1); II місце – Ярослав Головко (Соломнянська ЗОШ), Анастасія Войтович (Волочиська ЗОШ №1); III місце – Денис Береговий (Волочиська ЗОШ №1), Віолета Фляшовська (Волочиська ЗОШ №1), Катерина Мікуліна (Волочиська ЗОШ №5).

У номінації «Природничо-математичні науки» переможцями визначено: I місце – Євген Павлів (Волочиська ЗОШ №1); II місце – Діана Швалюк  (Волочиська ЗОШ №1), Каміла Стрельчук (Волочиський НВК), Христина Козак (Волочиський НВК); III місце – Олександр Сорокін (Волочиська ЗОШ №3), Анастасія Рєзнік (Волочиська ЗОШ №5).

Переможцями у номінації «Мистецька діяльність» визнано: I місце – Дарину Закреничну (Волочиська дитяча школа мистецтв, клас сольного співу); II місце – Єлизавету Кохановську (Волочиська дитяча школа мистецтв, клас фортепіано), Дмитра Міськова (Соломнянська ЗОШ); III місце – Софію Гурц (Будинок дитячої та юнацької творчості), Софію Олійник (Волочиський НВК), Діану Кузьмак (Тарнорудська ЗОШ).

У номінації «Спортивні досягнення» комісія відзначила: I місце – Костянтина Флорчука (ДЮСШ, веслування); II місце – Євгена Присяжного  (Волочиська ЗОШ №5, важка атлетика та пауерліфтинг), Валентина Курдибаху (ДЮСШ, важка атлетика); III місце – Олександра Казимірова та Максима Трачківського (обоє – ЗОШ №5, гандбол).

Бажаємо успіхів та нових здобутків юним талантам Волочиської громади!

Кандитити на присвоєння стипендії міського голови:

- Гуманітарні науки;

- Спортивні досягнення;