Випускні вечори у громаді

Дата: 01.07.2019 13:33

Кінець червня у нашій громаді був ознаменований святом юності, сили, снаги, креативності та творчості. Таке забарвлення йому надав випуск учнів із шкіл з врученням свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти.

Цьогоріч свої перші вагомі документи отримали 190 наших юних земляків. З них 15 свідоцтв з відзнакою: 7 золотих медалей та 8 срібних.

Випускний вечір в кожному закладі зачепив душі і серця всіх його учасників: учнів, батьків та вчителів. Усі відчули себе не лише дружною шкільною сім’єю, а й великою родиною нашої громади та держави.