Випускні вечори 9 класів Волочиської громади

Дата: 14.06.2019 10:24

Ось і залишилась позаду безтурботна і весела шкільна пора. Попереду у вчорашніх школярів доросле життя зі своїми радощами і труднощами, але шкільні спогади назавжди залишаться найсвітлішими. І, мабуть, для кожного найяскравішою, найприємнішою згадкою залишиться випускний бал.

У кожній школі Волочиської громади відбулися святкові вечори 9 класів. В цей день немов завдяки чарам за одну ніч діти перетворились із звичайних школярів у шикарних леді та елегантних джентльменів.

Зі святом, із успішним закінченням школи та вступом у доросле життя випускників привітали керівники громади, директори, вчителі, батьки. З радістю і хвилюванням, тримаючи в руках атестати зрілості, випускники щиро дякували їм і обіцяли бути гідними громадянами своєї Батьківщини.