Відкриття футбольного поля у Волочиській ЗОШ І-ІІІ ст. №5

Дата: 04.06.2019 09:32

Літо – найочікуваніша пора для дітвори. Розпочинається завжди з гарного свята – Дня захисту дітей, продовжується канікулами, відпочинком, гарними подарунками. На превелику радість один з таких подарунків тішив вихованців та вчителів Волочиської ЗОШ І-ІІІ ст. №5, адже 1 червня на території школи відбулося урочисте відкриття спортивного майданчика із штучним покриттям. З нагоди урочистого дійства зібрались жителі громади, учні, вчителі і, звісно, чимало почесних гостей.

Привітати учнів із визначною подією завітали міський голова Костянтин Черниченко та народний депутат України Сергій Лабазюк. Проект Міністерства молоді та спорту України «Футбольне поле із штучним покриттям по вул. Смотрицького, 4 в м. Волочиськ» став можливим за сприяння Волочиської міської ради, народного депутата України Сергія Лабазюка, Хмельницької обласної державної адміністрації та співпраці Міністерства молоді та спорту України.

Право перерізати символічну стрічку було надано міському голові Костянтину Черниченку, народному депутату Сергію Лабазюку та директору школи Віктору Ліннику, вони й відкрили перший футбольний сезон на новому полі та першими забили м’яч у ворота.

Діти радісно зустрічали гостей святковим флешмобом. Продовженням урочистостей стали змагання з футболу між командами Волочиської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Волочиського НВК, Волочиської ЗОШ І-ІІІ ст. №5, Бальковецького НВК.