Не будь байдужим!!!

Дата: 21.05.2019 09:55

Шановні жителі Волочиської громади!

Відповідно до Програми поводження із бездомними тваринами, Волочиська міська рада, з ініціативи міського голови Костянтина Черниченка, виділила кошти із міського бюджету на проведення стерилізації, вакцинації проти сказу та ідентифікації вушною номерною біркою бездомних тварин на території м. Волочиськ.

Відповідно до даної програми, кошти були виділені на Волочиське комунальне підприємство ЖЕК, яке у свою чергу заключило договір із Волочиською районною державною лікарнею ветеринарної медицини на проведення вищезгаданих послуг.

Просимо усіх не байдужих жителів нашого міста надавати допомогу та сприяти у допомозі доставки бездомних тварин у лікарню ветеринарної медицини.

Контактний телефон дільниці благоустрою громади ВКП ЖЕК: (03845) 4-01-82, 3-50-99