«Вишитий рушник-душа народу»

Дата: 16.05.2019 13:00

13 травня 2019 р. у Волочиській ДШМ відбулась пізнавальна програма «Вишитий рушник-душа народу», присвячена Дню вишиванки. Підготувала та провела її для учнів 3-го класу хореографічного відділення бібліотекар навчального закладу Грех Н.Р. Діти з цікавістю слухали розповідь про важливість рушника в житті українського народу, як неодмінного атрибуту народного побуту, українських звичаїв та обрядів, традиційної окраси житла. Під час розповіді згадали багато народних приказок про рушник: «Де сяє вишиття, там злагода і добре життя», «Хата без рушника – родина без дітей», «Рушник на кілочку – хата в віночку», ознайомилися із різноманітними орнаментальними мотивами на вишиваних рушниках. Пізнавальна програма супроводжувалась музичними творами у виконанні викладача музичної грамоти та відділу народних інструментів Загоруйко Л.В.