У міській бібліотеці вшанували матерів-берегинь.

Дата: 15.05.2019 12:43

14 травня у  читальному залі Волочиської центральної бібліотеки відбулося свято, приурочене до Дня Матері. Багатодітні  мами та бабусі приймали вітання від дитячого театрального колективу бібліотеки «Жар-птиця», очолюваного І.Бойко. Його учасники дарували присутнім матерям власні   вірші, співали  і розвеселяли їх запальними танцями. А місцева майстриня Г. Допта пригостила учасників заходу  запашним, рум’яним короваєм власної випічки.

Із словами привітання  до гостей звернулися начальник відділу культури і туризму Волочиської міської ради Володимир Матусяк та директор Центральної бібліотеки Людмила Молчанова. Усі запрошені мали можливість спілкуватися у сімейному колі за святковим солодким столом.