Звітувала «ПЕРЛИНА»

Дата: 14.05.2019 08:01

12 травня у переповненій глядачами великій залі Волочиського міського ЦКД «Гармонія» відбулася одна з головних мистецьких подій року – щорічний творчий звіт народного аматорського ансамблю бального танцю «Перлина», очолюваного художнім керівником та спортивним тренером Юлією Смик.

Протягом року вихованці «Перлини» були окрасою міських творчих заходів, успішно представляли Волочиську ОТГ на змаганнях, конкурсах та фестивалях різних рівнів, в тому числі за кордоном – у Болгарії, де отримували численні нагороди.

Звітний концерт вирізнявся цікавими режисерськими вирішеннями, високою виконавською майстерністю юних артистів різних вікових груп, вдалим підбором музичного супроводу, приємними та хвилюючими моментами прощання із випускниками ансамблю (їх цього року рекордна кількість – 14). Приємно, що поруч із дітьми своє вміння танцювати продемонстрували і їх батьки. Свою альма-матер не забувають й випускники минулих років, котрі сказали багато гарних слів своєму колишньому тренеру,

Учасників колективу привітали заступник міського голови Оксана Клімова, начальник відділу культури і туризму міської ради ВолодимирМатусяк, директор ЦКД «Гармонія» А.Колосінська. Відзначалося, що заняття бальною хореографією – не лише гарантія ведення здорового способу життя, але й школа взаємовідносин, елемент естетичного виховання дітей і молоді. Грамоти та подарунки отримали керівник «Перлини» Ю.Смик, дитячий педагог Ю.П’ятницька, випускники та провідні солісти. Керівник громадської приймальні народного депутата України С.П.Лабазюка В.Ряба нагородила «Перлину» подарунковим сертифікатом на 7 тисяч гривень.

Захід пройшов на високому мистецькому рівні, що сповна оцінили глядачі.