Обрано кращих молодих читачів громади

Дата: 13.05.2019 15:29

Фото без описуУ Волочиській центральній бібліотеці оголошено підсумки літературного конкурсу «Моя улюблена книга сучасного українського письменника», організованого установою для юних читачів бібліотек Волочиської ОТГ (вікова категорія 14-17 років). Конкурс пройшов у два етапи: перший – читацький діалог «Що читає сучасна молодь?», другий – літературний конкурс на кращий твір про улюблену книгу. Журі обрало переможців за критеріями оригінальності викладу, авторської думки, вмілого використання художніх засобів при написанні творів.

Цінні подарунки від Волочиської міської ради отримали: Діана Ткачук - І місце (с.Користова), Богдана Максимюк - ІІ місце (м.Волочиськ), Анастасія Хандрусь - ІІ місце (м.Волочиськ), Юлія Макара - ІІІ місце (с.Зайчики), Катерина Романова - ІІІ місце (с.Курилівка) та Валерія Войтович - ІІІ місце (с.Соломна). За активну участь школярам та студентам подякував начальник відділу культури і туризму міської ради В.Матусяк.

Під час проведення конкурсу прийнято рішення організувати молодь у читацький клуб за інтересами при Центральній бібліотеці.