Мітинг-реквієм пам'яті аварії на Чорнобильській АЕС

Дата: 26.04.2019 13:19

Сьогодні, 26 квітня 2019 року, у Волочиську відбувся мітинг-реквієм в пам’ять Чорнобильської катастрофи.

Виконавчий комітет міської ради, районної ради та райдержадміністрації, представники народного депутата України Сергія Лабазюка, громадськість і активісти міста та духовенство, вшанували пам’ять полеглих при аварії на ЧАЕС, яка сталася 33 роки тому, поклавши квіти до пам’ятного знаку «Героїв Чорнобиля».

Вічна пам’ять тим, чиє життя предчасно обірвала Чорнобильська трагедія, людська шана та вдячність Героям – ліквідаторам.