«Великодня писанка»

Дата: 26.04.2019 07:55

24 квітня  у Волочиській ДШМ відбувся майстер-клас з написання писанки. Своїми знаннями та умінням писати великодню писанку з учнями та викладачами школи поділилася викладач художнього відділення школи, майстер народного малярства і художнього розпису, член Національної спілки майстрів народного мистецтва Оксана Авдикович.

Ще за часів язичництва на території України існувала традиція розписувати яйця, а сьогодні давні традиції створення писанок, крашанок, дряпанок та мальованок відроджуються. Учасники майстер-класу з писанкарства дізналися про зміст закодованих символів, пізнали особливості розпису та навчалися розписувати писанки, використовуючи традиційні орнаменти.

Вивчення писанкарства важливо для збереження наших коренів, нашого духовного спадку. В заході брали участь вихованці творчої майстерні «Дивосвіт» (викладач Авдикович О.М.) та «Веселка» (викладач Єременко Р.Ю.).