"Великодні дзвони"

Дата: 18.04.2019 09:46

Фото без описуРазом із пробудженням природи від зимового сну в Україні починається весняний цикл народних свят. На цей період припадає одне з найбільших, після Різдва, християнських свят – Великдень.

Захід, який відбувся у КУ «Центр надання соціальних послуг» Волочиської міської ради, так і називався  «Великодні дзвони». В залі панувала домашня атмосфера та затишок. На стінах та столах красувались вишивки, а великодні дерева придавали заходу святкової ейфорії. З вітальними словами та вдячністю за мудрість і досвід, на свято завітали секретар міської ради – Оксана Пендрак та начальник відділу соціального захисту – Людмила Бруковська.

Великодніми гаївками привітали діти, а майстриня ручних робіт - Оксана Глущак, показала на прикладі як виготовляти писанки.