Послуга "Соціальне таксі" для осіб з інвалідністю.

Дата: 17.04.2019 08:32

Фото без описуЗа підтримки міської ради КУ «Центр надання соціальних послуг» отримав спеціально обладнаний автомобіль для перевезення осіб з інвалідністю. Волочиська ОТГ розв’язала проблеми мобільності даної категорії громадян.

Послуга «Соціальне таксі», тим самим створила нові можливості для осіб з обмеженими фізичними можливостями для повноцінної соціальної інтеграції в суспільство.

Послуга «Соціального таксі» надається мікроавтобусом з підйомником ( підйомною площадкою), який пристосований та призначений для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями в т. ч. дітей з інвалідністю та мало мобільних груп населення.

Всі жителі Волочиської міської об’єднаної територіальної громади, які мають проблеми з мобільністю, можуть скористатися послугою «Соціального таксі» за контактними телефонами: 0683891543, 0978968251, 0977735697.