Міжнародний фестиваль-конкурс «SKY STARS FEST IN SPRING KRAKOW”

Дата: 12.04.2019 08:02

4-6 квітня в м. Краків (Республіка Польща) відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс «SKY STARS FEST IN SPRING KRAKOW” у якому взяли участь представники зразкового театру танцю «Фантазія» (керівник Кращук З.К.).

Представивши на розгляд журі запальну хореографію українського танцю, колектив здобув два перших місця у двох різних категоріях.

Цікавою та насиченою була не тільки конкурсна програма. Діти побували на різноманітних екскурсіях та відвідали найбільший аквапарк Польщі. Гарні враження про поїздку залишаться в пам’яті юних  танцюристів надовго.

Керівник, учні та батьки танцювального колективу «Фантазія» щиро вдячні  депутатському корпусу Волочиської міської ради, міському голові Костянтину Черниченку та благодійному фонду народного депутата України Сергія Лабазюка «Ми поруч» за сприяння в організації подорожі та  благодійну допомогу.