«Я педагог, працюю в колективі»

Дата: 11.04.2019 15:47

10 квітня 2019 р. на базі закладу дошкільної освіти «Зірочка» методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту Волочиської міської ради (методист Новікова Л.С.) проведено тренінг для вихователів старших груп «Я педагог, працюю в колективі».

Педагоги працювали згуртовано, творчо та креативно. Виконуючи практичні вправи, вихователі ще раз переконались: місія педагога – розкрити і розвинути здібності, таланти дитини на основі впровадження технології партнерства між вихователями та дітьми. Така методика, є дуже важливою частиною парадигми сучасної дошкільної освіти, так як формує високу працездатність усіх учасників освітнього процесу.

Саме такий вид співпраці лежить в основі діяльності колективу ДНЗ «Зірочка», який очолює досвідчений і творчий завідувач Л.В. Черниченко. Педагоги закладу під її вмілим керівництвом на високому професійному рівні підготували підґрунтя для проведення тренінгу та взяли в ньому активну участь.