Співоче поділля 2019

Дата: 08.04.2019 08:12

Учениця Волочиської ДШМ Гайчук Анастасія взяла участь в ІІ відкритому конкурсі вокалістів "Співоче Поділля" в номінації "Академічний спів" та була відзначена дипломом за ІІІ місце.

Конкурс організований Хмельницьким музичним коледжем ім. В. Заремби з метою підтримки талановитих юних співаків, удосконалення їх виконавської майстерності, збереження кращих вітчизняних та світових традицій співу, популяризація професійного вокального мистецтва, обмін творчим досвідом педагогів серед учнів мистецьких шкіл.