Музичний олімп-2019

Дата: 27.03.2019 16:55

10 березня, на базі мистецького центру Вінницького державного педагогічного уніврситету ім. М.Коцюбинського, відбувся Всеукраїнський багатожанровий конкурс мистецтв "МУЗИЧНИЙ ОЛІМП-2019".  На цьому конкурсі учні Волочиської дитячої школи мистецтв здобули не одну перемогу.

В номінації «Інструментальна музика», середня вікова категорія: Кирилюк Юлія – диплом за І місце, Дрозд Каріна – диплом за ІІ місце.

В номінації «Інструментальна музика», старша вікова категорія: Войцехівський Олесь – диплом за І місце, Погребняк Данило – диплом за ІІ місце, Гайчук Анастасія – диплом за ІІІ місце.

В номінації «Малі форми» - інструментальний дует у складі Войцехівського Олеся та Войцехівського Олександра – диплом за І місце.

Подяки за підготовку учнів до конкурсу отримали їх викладачі – Шевченко А.В. та Макогон С.І.