Міжнародний фестиваль-конкурс

Дата: 27.03.2019 08:14

Гідно представив Волочиську дитячу школу мистецтв та здобув Диплом лауреата ІІ ступеня фортепіанний квартет «Акорд» на Міжнародному фестивалі-конкурсі «DIGI-STARS WINTER of CULTURE CARAVAN», що проходив у м. Волін, Польша.

Фортепіанний квартет у складі Черкасюк О.Л., Биць О.О., Поліщук Т.Ю. та Петрушко О.В. є активним та постійним учасником святкових концертів та тематичних вечорів що проводяться у Волочиській ДШМ.

За період навчального року це вже друга перемога ансамблю на конкурсі міжнародного рівня. Це досягнення – вагомий здобуток колективу, який у квітні цього року святкує 5-річчя з дня створення.