75 років визволення Волочиського району

Дата: 22.03.2019 14:14

Фото без опису21 березня 2019 року у Волочиській громаді відбулись заходи з нагоди 75-ї річниці звільнення району від фашистських загарбників та Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, в ході яких Волочиський район перейняв у Красилівського району Всеукраїнську естафету пам’яті "Слава визволителям України!".

З нагоди відзначення цієї дати керівники міста та району, ветерани війни та праці, учасники АТО, представники Хмельницької та Тернопільської областей, представники трудових колективів, установ та організацій, громадських об’єднань з Площі Центральної скорботною ходою пройшли до пам’ятника – визволителям, поклали квіти, та вшанували пам’ять хвилиною мовчання.

Після завершення заходу у міському Меморіалі Слави відбулася передача символу естафети головою ветеранської організації Красилівського району голові ветеранської організації нашого району у музеї бойової слави, де учасникам заходу провели детальний екскурс  в історію воєнних років Волочиського району.