Пошук

Кубок з футзалу Волочиської міської об’єднаної територіальної громади

Дата: 18.03.2019 15:23
Кількість переглядів: 581

16-17 березня 2019 року, у спортивному залі «Дружба» відбувся кубок з футзалу Волочиської міської об’єднаної територіальної громади.

На цьому футбольному турнірі прийняли участь 11 команд Волочиської ОТГ, які гідно захистили спортивну честь своїх громад. Багато глядачів нашої громади в ці вихідні дні відпочили, вболіваючи за свої команди.

За ІІІ місце змагалися команди сіл Вочківці та Яхнівці і у напруженій боротьбі перемогла команда Вочківці. А у фінальній грі перемогу здобула команда села Постолівка перемігши команду Маначин-Гарнишівка.

Після фінальної зустрічі, перший заступник міського голови Олександр Васильченко та заступник міського голови Оксана Клімова нагородили учасників, призерів та переможців змагання. Перехідний кубок вручили команді-переможцю села Постолівка.