Засідання 54 сесії міської ради

Дата: 22.03.2019 09:57

21 березня 2019 року під головуванням міського голови Костянтина Черниченка, в залі засідань Волочиської міської ради, відбулося пленарне засідання 54 сесії. На порядку денному розглядалося 180 питань.

Основні з яких:

- Про затвердження Програми «Забезпечення заходів з підготовки територіальної оборони Волочиської міської об’єднаної територіальної громади на 2019-2020 роки»;

- Про затвердження програми оздоровлення та відпочинку громадян Волочиської міської об’єднаної територіальної громади на 2019 - 2022 роки;

- Про затвердження Програми забезпечення національної безпеки у Волочиській міській ОТГ на 2019-2020 роки.

Також розглянуто блок земельних питань.

Всі питання були розглянуті та прийняті відповідні рішення.