День працівників ЖКГ

Дата: 15.03.2019 13:26

14 березня 2019 року в ЦКД «Гармонія» відбулися урочистості, присвячені професійному святу - Дню працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення. У великому залі зібралися представники галузі - працівники комунальних підприємств громади.

Словами привітання до присутніх звернулися заступник міського голови Оксана Клімова, заступник голови РДА Віталій Пендилюк, представник Благодійного фонду народного депутата України С.Лабазюка «Ми поруч» Віта Мазур , представник компанії «Vitagro» Світлана Івченко. Кращі комунальники були нагородженні грамотами та цінними подарунками. За рішенням виконавчого комітету Волочиської міської ради присвоєно звання «Почесний комунальник» – ВОЗНОМУ Олександру Степановичу – механіку Волочиського комунального підприємства водопровідно-каналізаційного господарства «Джерело».

Після урочистої частини всі присутні мали змогу переглянути святковий концерт, підготовлений творчими колективами громади.