Турнір з гандболу пам’яті П.М. Місюри у місті Красилів

Дата: 13.03.2019 09:09

07-09 березня 2019 року в місті Красилові відбувся традиційний Всеукраїнський турнір з гандболу пам’яті П.М. Місюри серед дівчат 2008-2009 р.н.. У часть у турнірі прийняли 5 команд з різних міст України.

Команда Волочсиської ДЮСШ на цьому змаганні здобула 2 місце. У складі команди були учні шкіл нашої громади: Калінович Ірина, Альбанську Катерину, Білоус Олександра, Марченко Вікторія, Тремасова Вікторія, Авдикович Яна, Авдикович Оксана, Гуляк Анастасія, Ткачук Дарина, Глов’юк Діана, Смолякова Вікторія, Сова Анастасія. Тренер команди ДЮСШ Ніколюк В.В.. Найкращем гравцем визнано Глов’юк Діану, яка нагороджена почесною винагородою.