Турнір з гандболу «Народження надій» у місті Хотин

Дата: 08.03.2019 08:59

02-04 березня 2019 року в місті Хотин відбувся Всеукраїнський турнір «Народження надій» з гандболу серед дівчат 2008-2009 р.н.. В турнірі прийняли участь 6 команд з різних міст України.

Команда Волочиської ДЮСШ в напруженій боротьбі здобула 3 місце. У складі команди були учні шкіл нашої громади: Калінович Ірина, Альбанська Катерина, Білоус Олександра, Марченко Вікторія, Федючок Юлія, Тремасова Вікторія, Авдикович Яна, Авдикович Оксана, Ковтун Катерина, Гуляк Анастасія, Ткачук Дарина, Глов’юк Діана, Смолякова Вікторія, Сова Анастасія, Мершін Олександра. Готував команду тренер ДЮСШ Ніколюк В.В.. Кращим гравцем в команді стала Альбанська Катерина, яку нагородили пам’ятним призом.