Вшанування пам'яті Т.Г. Шевченка

Дата: 11.03.2019 11:12

9 березня 2019 року минуло 205 років від дня народження  українського поета, художника, прозаїка, етнографа, революціонер-демократа, діяча українського національного відродження Тараса Григоровича Шевченка. Безсмертне ім’я великого українця Т. Г. Шевченка відоме скрізь як ім’я людини, що віддала своє життя боротьбі за свободу українського народу.

Сьогодні 11 березня, у місті Волочиськ біля пам’ятника Т. Шевченка зібралися керівники міста та району, жителі громади та поклали квіти, щоб вшанувати пам'ять видатного українського діяча.

Народний аматорський академічний хор "Мелос" ЦКД "Гармонія" виконали пісні на вірші Тараса Григоровича. Учні шкіл міста читали вірші про генія українського народу.

Назавжди залишиться у нашій пам’яті видатний син України, борець за волю та незалежність нашої держави!