«Весняний настрій 2019»

Дата: 06.03.2019 14:50

05 березня 2019 року в комунальній установі «Центр надання соціальних послуг» Волочиської міської ради відбулося свято «Весняний настрій 2019».

Вихованці відділу соціальної реабілітації осіб з інвалідністю на мить перетворилися на моделей та потішили присутніх мам та бабусь своїм дефіле.

Ведуча відкрила показ мод словами:

«Такого Ви не бачили, не знали

Що ми у цьому залі показали.

Дім моделей ми відкрили

Дефілюють моделі-диво».

На святі були присутні всі працівники комунальної установи. Також були запрошені секретар міської ради Оксана Пендрак та начальник відділу соціального захисту населення міської ради Людмила Бруковська.

Оксана Пендрак привітала присутніх зі святом весни побажала всім здоров’я, успіхів у своїх починаннях, весняного настрою та здійснення всіх мрій. Від міської ради всі учасники свята отримали солодощі, а дівчаткам – моделям вручено заохочувальні призи – подарунки.

Свято пройшло в душевній атмосфері, а емоції, які отримали учасники і гості дефіле ще довго будуть теплотою нагадувати про ці яскраві моменти їх життя.