Круглий стіл Інклюзивно-ресурного центру Волочиської міської ради

Дата: 07.03.2019 12:12

Невід’ємною частиною освітньої реформи є інклюзивна складова. Обраний нашою державою напрям на створення гідних умов навчання для дітей з особливими освітніми потребами є кроком до впровадження європейських принципів та стандартів життя.

Комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Волочиської міської ради створена  допомагати дітям отримувати якісну освіту та здійснювати методичну підтримку педагогів та батьків.

6 березня 2019 року фахівцями центру проведено Круглий стіл  «Інклюзивно-ресурсний центр, як підтримка інклюзивних навчальних закладів» для асистентів вихователів  та асистентів  вчителів, що працюють в інклюзивних групах та класах.

Захід  пройшов в атмосфері позитиву та активного спілкування. Презентації,тематичні відео,тренінгові вправи,практичні заняття,бесіди у формі діалогу допомогли педагогам з’ясувати ключові моменти роботи асистента.

Учасники круглого столу отримали  посібники та буклети  з   рекомендаціями фахівців центру та хороший настрій.