«Мистецькою стежиною»

Дата: 06.03.2019 13:48

Саме під такою назвою 5 березня у Волочиській ДШМ відбувся концерт в якому взяли участь випускники школи різних років, а тепер вони продовжують навчання в мистецькому навчальному закладі - є студентами Хмельницького музичного коледжу ім. В.Заремби.

8 талановитих учнів – студентів завітали в рідну школу мистецтв та подарували глядачам надзвичайні, незабутні хвилини спілкування з музикою. Гордість та радість за вихованців переповнювали серця викладачів школи.

В концерті взяла участь і викладач вищого мистецького закладу, заслужена артистка України Цмур Оксана Григорівна. Вона вразила присутніх глядачів яскравим виступом - витонченою, віртуозною грою на скрипці.

Зі словами подяки перед артистами виступили начальник відділу культури і туризму Волочиської міської ради Матусяк В.І. та директор школи мистецтв Рябий Ф.Ф. Доєднався до святкової події благодійний фонд народного депутата С.Лабазюка «Ми поруч» та вручив подарунки студентам.