26-й Кубок міста пам’яті Т.С. Осадчука

Дата: 18.02.2019 10:01

Фото без описуЗ 09 по 17 лютого 2019 року в спортзалі «Дружба» проходив 26-й турнір на кубок міста з футзалу присвячений пам’яті Т.С. Осадчука. У цьогорічному турнірі участь прийняли 14 команд. У їх числі команди з Війтовецької та Підволочиської територіальних громад.

За результатами змагань у цьому турнірі перше місце зайняла команда «Оболонь» із міста Підволочиськ, друге місце посіла команда «Пятачок» із міста Волочиськ, третє виборола команда «Центр» також із міста Волочиськ.

Кращим бомбардиром став Андрій Буряк із команди «Тарноруда», кращим воротарем визнано Сергія Чижа із команди «Пятачок», кращим захисником був Сергій Шум із команди «Оболонь», кращим нападаючим став Євген Ємаєв команда «Центр», кращим гравцем турніру визнано Тараса Даньків із команди «Оболонь».

Проведення вкотре цього турніру є підтвердженням того, що світла пам’ять про цю чудову, спортивну, людину живе в наших серцях.