Засідання виконавчого комітету №3

Дата: 14.02.2019 12:56

14 лютого 2019 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Волочиської міської ради №3. Члени виконавчого комітету заслухали та обговорили 38 питань порядку денного, що стосувалися різних сфер життєдіяльності Волочиської громади.

Детально було розглятнуто та презентовано питаня «Про реалізацію Концепції Нової української школи в закладах загальної середньої освіти Волочиської міської ради у 2018-2019 навчальному році». Начальник відділу освіти, молоді та спорту Волочиської міської ради Алла Плотнікова доповіла про позитивні зміни в навчальному процесі та створення нового освітнього простору в навчальних закладах Волочиської об'єднаної територіальної громади.