Вшанування воїнів-інтернаціоналістів!

Дата: 15.02.2019 15:21

15 лютого – скорботний день пам’яті воїнів-інтернаціоналістів. Сьогодні ми вшановуємо пам’ять тих, хто поліг виконуючи свій обов’язок перед державою.

За традицією, в цей день відбулися ряд пам'ятних заходів і урочистих церемоній –­ покладання квітів до пам'ятних знаків, проведення мітингів, зустрічей з учасниками бойових дій та урочистий концерт присвячений воїнам-інтернаціоналістам.

З нагоди 30-річчя виводу військ з Афганістану сімдесят п'ять воїнів-інтернаціоналістів, жителів Волочиської об’єднаної територіальної громади, були нагородженні ювілейними медалями «Честь. Мужність. Пам’ять».