Зустріч в переддень річниці

Дата: 11.02.2019 16:46

11 лютого, з нагоди 30-ї річниці виведення військ колишнього Союзу РСР з Республіки Афганістан, перший заступник міського голови Олександр Васильченко, голова Волочиської спілки ветеранів війни в Афганістані – Юрій Галаманський, його заступник – Іван Борсук відвідали Войцехівську Ванду Францівну – матір загиблого воїна-афганця Владислава Войцехівського.

Під час зустрічі обговорили проблемні питання соціально-побутового характеру та шляхи їх вирішення.