До уваги ОСББ та ініціативних груп, бажаючих створити ОСББ

Дата: 06.02.2019 08:08

З 1 жовтня 2018 року в Україні здійснюється реалізація проекту «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень», що фінансується Європейським Союзом та впроваджується Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні. Зазначений проект надаватиме підтримку у створенні нових та зміцненні потенціалу існуючих ОСББ, а також інформуватиме населення про переваги впровадження енергоефективних рішень у житловому секторі. Для участі в Проекті ініціативні групи та ОСББ вже можуть реєструватися  за посиланням: www.houses.in.ua/registration.