Фестиваль колядок та щедрівок «Де святиться-веселиться свята Йорданівська водиця»

Дата: 18.01.2019 15:40

Відтворити Новорічно-Різдвяні звичаї надзбручанців, донести до кожного серця чудодійство із вертепом, народною виставою «Коза» та «Маланка» із їх глибинним змістом ставив за мету тринадцятий фестиваль колядок та щедрівок «Де святиться-веселиться свята Йорданівська водиця» та його організатори: Волочиська міська рада, відділ культури і туризму та центр культури та дозвілля «Гармонія».

Особливістю цьогорічного фестивалю стали флешмоб «Колядує вся земля», хода звіздарів та конкурс «Різдвяної зірки», який проведено за підтримки благодійного фонду народного депутата України Сергія Лабазюка «Ми поруч».

І щедро сиплеться зерно із рук маленьких посівальників, дзвінко звучить коляда поважних колядників із кожного села громади та гостей заходу, засіваючи віншівками та поколядями кожного хто завітав у залу, зберігаючи найцінніший скарб нашого народу.