Юні таланти Волочиської дитячої школи мистецтв

Дата: 15.01.2019 16:37

Учні Волочиської дитячої школи мистецтв вже неодноразово доводили, що вони талановиті діти.

Перемоги, нові титули та медалі привезли вихованці мистецького закладу з творчих конкурсів.

У Міжнародному фестивалі-конкурсі класичної музики «Талановиті діти України», який вже традиційно проходить у період новорічно-різдвяних свят в    м. Києві взяла участь учениця фортепіанного відділу Кохановська Єлизавета. Юна піаністка нагороджена дипломом за ІІ місце в номінації «Інструментальний жанр», а її викладач Биць Ольга Олегівна – дипломом за особистий внесок у розвиток талановитих дітей та молоді.

У Всеукраїнському дитячому фестивалі-конкурсі мистецтв «Лавина талантів» (м. Київ) взяли участь учні Волочиської дитячої школи мистецтв Кохановська Єлизавета, Тимощук Олександра та Колеснік Яна. У складі інструментального тріо вони виконали композицію «Пірати Карибського моря». Приємно відзначити, що серед великої кількості учасників цього фестивалю-конкурсу  учні Волочиської ДШМ отримали звання Лауреата І премії. Такий результат досягнуто завдяки кропіткій праці викладачів Биць Ольги Олегівни та Лемешко Наталії Миколаївни, які відзначені Подякою організаторів конкурсу за відмінну підготовку учнів та вагомий внесок у розвиток музично-естетичного виховання підростаючого покоління і збереження національної культури.