Вічна пам’ять Герою!

Дата: 03.01.2019 14:41

01 січня 2019 року, під час виконання бойового завдання в зоні операції Об’єднаних сил, в районі населеного пункту Попасне Луганської області, загинув наш земляк Микола Олегович Голубєв – військовослужбовець 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади, 1998 року народження.

«Волочиська міська об’єднана територіальна громада висловлює щирі співчуття сім’ї, рідним і близьким, усім бойовим побратимам покійного, який не залишився осторонь подій, що розгорнулись на Сході нашої країни та віддав своє життя за Україну».