У Волочиську стартував перший етап Всеукраїнського конкурсу МАН

Дата: 26.12.2018 13:51

26 грудня 2018 року, у приміщенні Волочиського навчально-виховного комплексу у складі загальноосвітнього навчального закладу I ст. та гімназії відбувся конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів- членів Малої Академії наук України.

Участь взяли 45 учнів із усіх куточків району у 9-ти відділеннях 27 секціях. Більшість робіт підготували учні закладів освіти Волочиської міської ради – 34 юних дослідники.

Відрадно відзначити, що саме наша філія МАН уже 10 років поспіль за результатами роботи посідає 1-ше заслужене місце у Хмельницькій області, Такий успіх-плідна праця талановитих, зацікавлених учнів та творчих педагогів-керівників. Також слід відмітити, що переможці МАН II обласного етапу у 2018 навчальному році стали степендіатами міського голови.

Сподіваємось, що і у 2019 році наші результати участі в обласному етапі теж будуть плідними!

Успіху вам, наша учнівська честь і гордість!