Запали свічку пам’яті

Дата: 22.11.2018 09:44

24 листопада  у місті Волочиськ біля пам’ятного знаку жертвам Голодомору 1932-33 років, що у парку Слави, відбудуться заходи до Дня пам’яті жертв Голодомору.

Запрошуємо жителів громади долучитися та вшанувати тих, хто загинув під час трагедії. Заходи розпочнуться з поминальної ходи. Колона буде формуватись на площі Центральна о 15:15 год.

Також у суботу, 24 листопада, о 16:00 відбудеться загальнонаціональна хвилина мовчання та акція «Запали свічку пам’яті». Закликаємо усіх жителів громади приєднатись до Всеукраїнської акції, та із настанням темряви запалити і поставити свічку на підвіконня так, щоб її було видно з двору – на знак скорботи і пам’яті про мільйони загублених життів наших співвітчизників.

У 1932-1933 роках Україна пережила страшну трагедію – Голодомор, який забрав 4,5 мільйони людських життів.