Засідання 42 сесії міської ради

Дата: 21.08.2018 09:28

20 серпня 2018 року під головуванням міського голови Костянтина Черниченка, в залі засідань Волочиської міської ради, відбулося пленарне засідання 42 сесії. На порядку денному розглядалося 135 питань.

Основні з яких:

• Про затвердження Положення про «Центр надання адміністративних послуг Волочиської міської ради» та про затвердження  Регламенту «Центру надання адміністративних послуг Волочиської міської ради»;
  • Про виконання Плану (Програми) соціально-економічного та культурного розвитку Волочиської міської ради (об’єднаної територіальної громади) за I півріччя 2018 року;
  • Про надання часткової компенсації на впровадження енергозберігаючих заходів.

Та блок земельних питань.

Всі питання були розглянуті та прийняті відповідні рішення.