Стартує другий сезон конкурсу «Яскраві діти України»

Дата: 17.08.2018 13:42

Юних талановитих вокалістів з різних куточків області запрошують до участі у конкурсі «Яскраві діти України».  Другий рік поспіль на Хмельниччині грандіозне дійство проходитиме за сприяння народного депутата України Сергія Лабазюка та фінансовій підтримці його благодійного фонду «Ми поруч». Відбіркові тури стартують 4-го вересня.

На учасників конкурсу очікує безліч сюрпризів та подарунків від організаторів, спілкування із відомими артистами та головний приз – можливість потрапити на супершоу в Києві, де боротиметься за право представляти Україну на Міжнародному фестивалі «SanremoJunior2018» в Італії. Грандіозний фінал обласного відбору відбудеться вже 14 жовтня в театрі ім. Старицького за участю зіркових гостей та компетентного журі!

Детальніше!