Оголошується конкурс проектів Громадського бюджету

Дата: 06.08.2018 15:10

Небайдужі громадяни, креативні ідеї і фінансування з міського бюджету, так діє програма Бюджет участі, що допоможе осучаснити  громаду, зробити її більш комфортною для жителів.

Волочиська міська об’єднана територіальна громада оголошує конкурс на реалізацію ініціатив жителів громади, які мають бажання долучитися до вирішення проблем громади.

З 1 вересня 2018 протягом 30 календарних днів ми чекаємо від вас проектні заявки, щодо соціально-культурного розвитку нашої громади. Заявки подаються відповідно до форми БЛАНКА-ЗАЯВКИ (роздрукувати її можна із сайту міської ради (розділ Бюджет участі) або отримати паперовий варіант у пунктах супроводу «Бюджету участі»).

Більше інформації дивіться  у розділі «Бюджет участі».