Участь колективу «Сузір’я» у міжнародному фестивалі «Кавказ 2018»

Дата: 30.07.2018 16:52

Фото без описуНещодавно зразковий хореографічний колектив «Сузір’я» Волочиської ДШМ, в період літньої оздоровчої компанії, разом з батьками відпочили та прийняли участь у міжнародному фестивалі народного танцю «Кавказ 2018», який відбувся з 02 липня по 10 липня м. Кобулеті, відкриття якого проводилося в м. Поті.

У фестивалі прийняли участь понад 150 колективів країн ЄС, Естонії, Білорусі, Росії та інші. Україну представили колективи з Львова, Хмельницького, Києва та Яремче. Наш колектив на фестивалі отримав диплом міжнародного зразку за престижну участь.

Під час проведення фестивалю діти з батьками відвідали багато чудових місць та пам’яток Грузії. Це був яскравий відпочинок – незабутні враження, знайомство з традиційною грузинською культурою, смачна національна кухня. Частинка Грузії, яка назавжди залишиться в серцях учасників та їх рідних.