Вулична акція «Живи енергоефективно»

Дата: 24.07.2018 16:13

В рамках проекту Пульс «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні», який впроваджується на теренах Хмельницької області через бібліотечні системи,  у м. Волочиську Центральною бібліотекою та відділом економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності міської ради проведено спільну вуличну акцію «Живи енергоефективно».

Мешканцям громади роз’яснено та презентовано роздатковий матеріал (буклети) із переліком заходів та кроків, які вони можуть здійснити для покращення власного побуту за умови державної підтримки та підтримки міської ради.