Будівництво водогонів у Волочиській громаді

Дата: 12.07.2018 13:35

Водопостачання – основа життєдіяльності у населених пунктах громади. Про це постійно наголошувалося на зборах громадян у селах.

За дорученням міського голови Костянтина Черниченка за кошти міського бюджету у Волочиській об’єднаній територіальній громаді продовжується  будівництво водогонів у селі Курилівка протяжністю понад 6 км. та селі Лозова протяжністю понад 7 км.. Наразі роботи тривають і побудовано більше 3 км. у кожному селі. Бригада робітників дільниці ВКП ВКГ «Джерело» прокладає пластикові труби від центральної башти, триває підготовка мереж до гідравлічного випробування, щоби прискорити процес здачі в експлуатацію об’єктів і підключити двори жителів до мереж водогонів. Також поетапно проходить підключення мешканців сіл до системи централізонаного водопостачання.

Висловлюємо подяку працівникам дільниці ВКП ВКГ "Джерело" за важливу та кропітку працю.