Громадський проект

Дата: 26.06.2018 15:39

Фото без опису16 травня 2018 року міська рада ухвалила Програму бюджетування за участі громадськості (Бюджет участі) на 2019-2021 роки, яка передбачає організацію і запровадження бюджетування за участі громадськості шляхом реалізації проектів громадян, спрямованих на розвиток громади у визначених пріоритетних напрямках. Бюджет участі – це частина бюджету громади, з якого здійснюється фінансування проектів, поданих безпосередньо мешканцями громади.

Це реальна можливість для кожного жителя прийняти участь у розподілі коштів міського бюджету, вирішувати як і де бюджетні кошти можуть використовуватися для поліпшення життя населених пунктів громади через створення проектів та голосування за них.

Будь-який житель громади віком від 16 років може подати проект (ідея, проблема), обсягом коштів не більше 200,0 тис., терміном реалізації протягом 1 року, взяти участь в конкурсі, перемогти в голосуванні і спостерігати за тим, як його проект реалізують в рамках бюджету наступного року.

Більше інформації можна дізнатися у розділі «Бюджет участі».